Штормове попередження: у понеділок на Вінниччині очікують хуртовини та сильний вітер

14:50
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

В кількох областях України та на Вінниччині зокрема очікується ускладнення погодних умов. У нашій області очікують снігопади, хуртовини та сильний вітер у понеділок, 8 лютого.

Як повідомляє Український гідрометцентр, штормове попередження оголошено у зв’язку з виходом циклону із заходу в Україні.

Зокрема, 8 лютого у західних, Житомирській, Київській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській областях очікується значний сніг, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети, (приріст снігу 20-30 см, в Рівненській, Волинській, Львівській областях 30-40 см).

При цьому температура повітря 8 лютого у Вінниці коливатиметься від 10-12 градусів морозу вночі до 2-4 градусів морозу вдень.

Також цього дня на Закарпатті, вдень і на Прикарпатті та у південних, Кіровоградській, Дніпропетровській областях сніг з переходом у дощ, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).

Також зазначено про погіршення погоди 7 лютого у Львівській, Івано-Франківській областях значний сніг, (на Закарпатті з дощем); ожеледь, на дорогах ожеледиця, пориви вітру 15-20 м/с. (І рівень небезпечності).

Головне фото – trostyanets.info