Що робити у Вінниці на вихідних: афіша на вікенд 18-19 січня

15:12
Автор: Леся Качор

Для того, аби нашим читачам було легше зорієнтуватися у потоці анонсів, подій та пропозицій і просто гарно провести зимові вихідні, ми обрали найцікавіші, на нашу думку, події 17-19 січня.

Субота, 18 січня

  Новорічна програма для дітей від театру ляльок та кінотеатру «Родина»

Читайте також:Тут оживає казка: як народжуються герої вистав у Вінницькому театрі ляльок

Цього тижня на наймолодших вінничан чекає  вистава “Кошеня на снігу ” та “Веселий маскарад”. Телефон для довідок 0987212369 та 0635031945

Де: Хмельницьке шосе 7, театр ляльок (на площі Стуса, в “Книжці”)

Коли: субота та неділя, 18-19 січня, 11:00 та 13:00

Вхід: 50 грн

Дитяча субота в книгарні “Є”

Книгарня «Є» запрошує дітей віком від 7 до 10 років та їхніх батьків на читання книжки Галини Вдовиченко «Мишкові миші». Після читань планують влаштувати майстер-клас із виготовлення власного символу нового року.

Де: Книгарня “Є” (вул. Соборна 89)

Коли: субота, 18 січня о 12:00

Вхід: вільний

Свято сатири та гумору імені Руданського

На Вінниччині 18-ого та 19- ого січня відбудеться “Всеукраїнське свято сатири і гумору імені Степана Руданського”: з покладанням квітів, народними гуляннями та виступом гурту “Пан Карпо”. Крім цього трьом українським письменникам вручать однойменну премію і 60 тисяч гривень. Програма святкування. 

Де: перший день, 18 січня, в селі Хомутинці Калинівського району,

наступного дня, 19 січня, на площі біля Калинівського районного будинку культури.

Коли: субота та неділя, 18-19 січня

Вхід: вільний

Неділя, 19 січня

 

Святкування Водохреща

Цьогоріч вінничани зможуть відзначити свято Водохреща на Вишенському озері та у водоймі в районі олійножирового комбінату. У програмі святкування – народні пісні, спортивні конкурси та традиційне занурення у хрещенську воду.

На Вишенському озері з 11:00 на вінничан чекає театралізоване свято зимового плавання «Що й на річці, на Йордані». Тут виступатиме духовий оркестр в/ч 3028, народний аматорський фольклорний гурт «Подільські музики», вихованці зразкової майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія» Міського палацу мистецтв. У зимових купаннях візьмуть участь представники клубу «Нептун».

Також о 12:00 свято Водохреща розпочнеться на водоймі, що розташовується в районі Вінницького олійножиркомбінаті. Тут на вінничан чекають виступи провідних колективів міста та народні забави. Виступатимуть представники дитячих шкіл мистецтв, Вінницької дитячої музичної школи №2, молодіжний фольклорний гурт «Рута м’ята» та інші.

Де: 11:00 свято розпочнеться на Вишенському озері, що у парку «Дружби народів», а о 12:00 – на озері в районі олійножирового комбінату (вулиця Волошкова, 8).

Коли: неділя, 19 січня з 11:00

Вхід: вільний

Концерт – вертеп “Танок на майдані Конґо” 

Один з найвідоміших українських гуртів “Танок на майдані Конґо” приїде до Вінниці з незвичним виступом – концертом у поєднанні з різдвяним вертепом. На час концерту музиканти перевтіляться в образи персонажів традиційного українського вертепу і між піснями влаштовують міні-вистави. У виставах вони подаватимуть різдвяні традиції в сучасному контексті.

Де:  Будинок офіцерів (площа Перемоги 1)

Коли: неділя, 19 січня о 18:00

Вхід: 160- 490 грн. Квитки можна придбати ТУТ

 

Театр«ХуліGun» з виставою «Птаха невдаха» 

Більше про виставу та про театр загалом можна прочитати за ЦИМ посиланням.

Де: вінницький Академічнийу музично-драматичний театр імені М.Садовського

Коли: неділя, 19 січня о 19:00

Вхід: 150 грн. Квитки можна придбати ТУТ