× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Що робити у Вінниці на вихідних: афіша на вікенд 18 – 19 серпня

19:28
Автор: Леся Качор

Настав час забути про будні та спланувати своє дозвілля на передостання вихідні літа. Аби нашим читачам було легше зорієнтуватися у потоці анонсів, подій та пропозицій і просто гарно провести час, ми обрали найцікавіші, на нашу думку, події 18 – 19 серпня.

Субота, 18 серпня

City Day Quest у Вінниці

Квест “Цілі сталого розвитку” від ООН у Вінниці. Команда ініціативної молоді організовують квести по Цілям Сталого Розвитку ООН в різних містах України, щоб донести важливі соціальні проблеми в простій та інтерактивній формі до кожного.  Для участі у квесті потрібна команда від 2 до 5 людей. Якщо не буде команди – приходьте самі, її сформують на старті. Зареєструватися потрібно ТУТ

Де: Європейська площа

Коли: субота, 18 серпня, з 12:00 по 15:00

Вхід: вільний

Безкоштовні екскурсії у рамках проекту “Мистецьке літо”

Центр історії Вінниці запрошує на прогулянку парком мініатюр “МІНІ-ВІННИЦЯ”, що стане заключною екскурсією у рамках проекту “Мистецьке літо”. У парку представлені макети найцікавіших будівель міста, кожна з яких зберігає дух епохи та цікаві історії.
Участь у екскурсії можлива лише за умови попередньої реєстрації ТУТ

Де: ділянка Центрального парку поряд із Планетарієм та стадіоном

Коли: субота, 18 серпня 16:30, 17:00, 17:30

Вхід: вільний

Деталі на VeжА

 

Майстер-класи з латиноамериканських танців

Починаючи із 19 травня та протягом кількох місяців щосуботи у Вінниці можна буде безкоштовно опанувати запальні латиноамериканські танці. Серію відповідних майстер-класів під назвою «Latin Open Air» влаштовує місцева школа танців «Salsa mafia». Як повідомляється на сторінці події у Фейсбук, до участі запрошуються усі бажаючі навчитися основам бачати, сальси та кізомби.

Коли: субота, 18 серпня 20:00

Де: Європейська площа

Вхід: вільний

Деталі на VежА 

Концерт гурту «Ша.Боно»

Гурт ША.БОНО – це гармонічне сплетіння музичних барв флейти, кахону, гітари та фортепіано. Півтори години авторської музики (блюз, інді-поп, театральна музика), занурення в душу та політ у невідомість власних відчуттів.
Коли: субота, 18 серпня 19:00

Де: 8й поверх ТЦ SkyPark , “CHERDAK” (вул. Соборна 24)

Вхід: 60 грн. Квитки можна придбати ТУТ

Фільми англійською у CHERDAK

Кожної суботи усі бажаючі запрошуються до перегляду фільмів англійською мовою. «Під час перегляду фільму ви слухаєте, як звучить жива мова, з якою інтонацією слід розмовляти, де робити логічні паузи і наголоси. В голові засвоюється ця інформація, і поступово ви почнете несвідомо копіювати, вживати фрази, дотримуватися їх темпу мови, інтонацій та врешті-решт накопичувати словарний запас» – обіцяють організатори.

Коли: щосуботи, 20:00

Де: CHERDAK (вулиця Соборна, 24)

Вхід: 40 гривень 

Мультфільми просто неба «Мульти-вечір»

На площі Європейській за допомогою кінопроектору вінницькій малечі покажуть одразу два українські мультфільми – «Бабай» і «Котигорошко».

Де: Європейська плаща

Коли: субота, 18 серпня о 19:30

Вхід: вільний

Деталі на VeжА

Неділя, 19 серпня

 

Виставка “Буг#Безвіз”

Мистецька акція присвячена пам’яті Іллі Васильовича Безбаха, заслуженого діяча мистецтв України, який створив і 30 років очолював музей Вінницький обласний художній музей.
Уже вдруге інтеграційний пленер – культурна акція, ініційована і організована Людмилою Гарарук (культурологічний проект «Мистецькі експедиції») об’єднав митців та місцеві громади з метою створення мистецьких просторів, картинних галерей у маленьких містечках та селах.

Коли: до 19 серпня, 9:00 – 17:00

Де: Вінницький обласний художній музей (вулиця Соборна, 21)

Вхід: дорослі – 20 гривень, діти дошкільного віку, школярі та студенти – 10 гривень.

Контакти музею: (0432) 56-28-73 

Майстер-клас з надання першої домедичної допомоги

Навчитися надавати першу домедичну допомогу допоможе Українська Асоціація Тьюторів. Це перше в Україні профільне об’єднання тренерів симуляційних центрів. Для участі потрібно заповнити форму

Де: Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА (Хмельницька шосе, 7 )

Коли: неділя, 19 серпня, 11:00 – 15:00

Вхід: вільний

 

Майстер-клас для учасників бойових дій на сході України та їхніх сімей “Мистецтво миру”

Вінницькі активісти “City update” спільно з художниками організовують серію майстер-класів для учасників бойових дій на сході України та їхніх сімей. Вестиме подію художниця Наталія Жижко, яка також є офіцером частини № 1660. Для участі в кожному окремому майстер-класі необхідно зареєструватися: заповнити анкету або зателефонувати за номером 095 437 4480.

Коли: неділя, 19 серпня о 14:00

Де:  HUB “Місто змістів”

Вхід: вільний

Деталі на VeжА

 

Читайте також: Піднятися в небо і танцювати три доби під музику: під Вінницею влаштують фестиваль «Незабутні ночі»

 

 

 

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.