Танцювати, як в Америці: у Вінниці влаштовують серію майстер-класів з латиноамериканських танців

10:24
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Оновлено: 25 Травня 2018, в 12:35

Починаючи із 19 травня та протягом кількох місяців щосуботи у Вінниці можна буде безкоштовно опанувати запальні латиноамериканські танці.

Серію відповідних майстер-класів під назвою «Latin Open Air» влаштовує місцева школа танців «Salsa mafia». Як повідомляється на сторінці події у Фейсбук, до участі запрошуються усі бажаючі навчитися основам бачати, сальси та кізомби.

– Латиноамериканські танці можна опанувати у будь-якому віці, – розповідає Тетяна, представниця студії-організатора. – Навіть якщо вам 17 або 80 – все одно знайдеться те, що сподобається. Головне – спробувати.

Окрім зазначених танців – майстри також навчатимуть основам «макарени» та «ламбади», а ще допоможуть опанувати це мистецтво дітям.

Зазначено, що всі заняття – безкоштовні. Перше – 19 травня о 20:00 на Європейській площі. Потім майстер-класи відбуватимуться кожної суботи, включно до 20 жовтня.

Втім зауважимо, що оскільки перший майстер-клас відбуватиметься у День Європи, то організатори за несприятливих умов можуть перенести його на наступну суботу – 26 травня. Відтак потрібно відслідковувати інформацію на сторінці події у Фейсбук або ж дізнаватися актуальну інформацію за номером 093-550-20-86.

Нагадаємо також, що саме 19 травня у Вінниці відзначатиметься День Європи, завершенням якого стане Ніч Європи. Очікуються виступи музикантів, різноманітні майстер-класи та екскурсії та багато іншого.

Читайте також: Шотландські волинки, гасові лампи в нічному музеї, “Загорецька Л.С.” і Шекспір: як у Вінниці відзначать День Європи: ПРОГРАМА

Балет світла, екскурсії підземеллям та ночі в музеях: як у Вінниці відзначать Ніч Європи. ПРОГРАМА