Що потрібно знати при виборі кухні?

12:43
Автор: admin
Become a Patron!

РЕКЛАМА

Вибір меблів для дому – це завжди клопіне і непросте завдання. Перед господарями постає непросте питання «Як створити гармонію в будинку і забезпечити себе комфортом та зручністю».

Особливе місце в кожному домі відводиться приміщення, в якому збирається вся родина. І зазвичай це кухня. Саме тому стилісти Мебельок радять обирати гарнітур чи окремі модулі https://www.mebelok.com/kuhni/ з повною відповідальністю. Тим більше, що великий асортимент гіпермаркету дозволяє втілити в реальність будь-яку мрію.

Типи меблів для організації зручної кухні

Визначитися з вибором кухонного набору можна переглядаючи каталог салону. Сучасні, стильні та практичні кухні вражають своїми особливостями. На думку експертів при замовленні меблів потрібно керуватися правилом трикутника – функціональний набір складається із модуля для зберігання, оброблення та приготування. Ще в процесі планування не зайвим буде визначитися де буде розташована мийка, плита та холодильник. Саме ці критерії допоможуть замовити найкращу, а головне, практичну модель.

По своїм різновидностям кухні умовно можна розділити на:

  • П-образні. Місткі і компактні вироби, які встановлюються як у великих, так і малогабаритних приміщеннях. Моделі дозволяють зручно встановити велику кількість побутової техніки, а от облаштувати зону їдальні може бути складно. Особливо якщо кімната зовсім невелика.
  • Острівні. Моделі, які спеціально створені для облаштування достатньо великого приміщення.
  • Кутові. Це самі практичні меблі для невеликого приміщення. Як правило, моделі складаються із довгої робочої поверхні над якої розміщені навісні шафи.
  • Лінійні. Оптимальний варіант для органічного простору. Підвісні шафи, зручні робочі поверхні допомагають створювати комфорт при приготуванні та зберіганні продуктів. Такі моделі дозволяють більшість простору залишити для облаштування їдальні.Так як кухонні меблі оточують не зовсім сприятливі умови, до матеріалів пред’являються підвищені вимоги. Фасади меблів, представлених в каталозі, мають привабливий зовнішній вигляд та стійкість до зносу. За такими поверхнями просто доглядати.

Для максимально простого вибору майстри mebelok радять вивчити та порівняти характеристики декількох варіантів і тільки потім віддати свою перевагу. Вибрати кухню можна самостійно чи отримавши допомогу професійного менеджера компанії. Варто пам’ятати, кухню можна замовити по індивідуальному дизайну, реалізувавши власні здібності.