× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Що найбільше купували вінничани у секс-шопах минулого року: опубліковано дослідження

20:19
Автор: Vежа

Напередодня Дня святого Валентина столичний сервіс з онлайн-продажу еротичних товарів “Lovespace” проаналізував, які секс-товари найбільше купували українці в 2019 році.

Про це повідомляє “Громадське” з посиланням на прес-реліз компанії. На основі цих даних склали своєрідну “Мапу кохання”, визначивши, в яких областях які секс-іграшки полюбляють найбільше.

Так, згідно з оприлюдненими даними, найпопулярнішим товаром минулого року стали лубриканти для різних видів сексу.

 

Другу сходинку посіли вібратори, що найчастіше купували у Дніпропетровській, Київській, Львівській, Одеській та Харківській областях.

 

Третє місце розділили штучні вагіни й мастурбатори та анальні корки. Перші  користувались попитом на Івано-Франківщині, Дніпропетровщині, Київщині, Тернопільщині та Харківщині. Останні ж — у Вінницькій, Київській, Донецькій, Житомирській та Кропивницькій областях. Так само у Вінниці великою популярністю користуються БДСМ-девайси. Так само, до речі, як і в Києві, Львові, Миколаєві та на Волині.

Окрім того в компанії зазначають, що 13 секс-товарів минулого року “доплили” навіть до Горішніх Плавнів!

Нерідко секс-іграшки використовують й для того, щоб розіграти друзів. “Кожен день ми обробляємо по 7 фейкових замовлень, в яких хтось комусь замовив гумову жінку чи розширювач анального отвору”, — розповіли в київському секс-просторі LOVESPACE.

Читайте також: Краще, ніж шкарпетки: ідеї для подарунків коханим на День святого Валентина

Читайте також: “Їсти і кохатися хочуть всі та завжди”: чотири історії з вінницьких секс-шопів. ФОТО 18+

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.