Шеринг документів: у “Прозорих офісах” Вінниці впровадили нову послугу

14:54
Автор: Юлія Плахтій

У вінницьких Центрах надання адміністративних послуг відтепер можна буде скористатись новим сервісом, що дозволяє підтверджувати дійсність цифрових документів та передавати їхні копії, за згодою відвідувача, до інформаційних систем Вінницької міської ради. 

Як повідомляється на сайті Вінницької міської ради, нову послугу ЦНАПи впроваджують спільно з Міністерством цифрової трансформації України.

Відтепер, для того, щоб замовити та отримати адмінпослуги, потрібно мати мобільний телефон і встановлений у ньому застосунок «Дія». Також у відвідувачів мають бути ID-паспорти.

Зазначено, що таким чином, при зверненні до адміністраторів ЦНАП, не потрібно мати при собі паперові документи (це стосується паспорта громадянина України у формі ID-картки, картки платника податків, довідки тимчасово переміщеної особи та свідоцтва про народження).

Директорка департаменту адміністративних послуг Ірина Копчук розповіла також, що в Прозорих офісах міста можна оформити 44 онлайн-послуги.

– Найпопулярніші – реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання, державна реєстрація юридичних осіб та ФОП, державна реєстрація нерухомого майна, отримання різноманітних довідок, обмін посвідчень водія тощо, – додала Копчук.

Фото з архіву Vежі

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.