Секретарем Вінницької міської ради обрали Павла Яблонського

12:17
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні, 20 листопада, під час установчої сесії новообраного складу Вінницької міської ради в результаті таємного голосування обрали нового секретаря міської ради. 

Здобувши одноголосну підтримку (51 голосів), секретарем міської ради став представник “Української стратегії Гройсмана” Павло Яблонський. Саме він перебував на цій посаді у минулому складі міської ради.

Нагадаємо, раніше під час сесії представники міської виборчої комісії привели до присяги новообраних депутатів та міського голову Сергія Моргунова. 

 

Кандидатуру Яблонського на розгляд депутатів виніс міський голова Сергій Моргунов.

 – Павло Васильович є секретарем попереднього скликання, він показав ефективну злагоджену роботу депутатського корпусу в попередньому скликанні. Ті рішення, які були прийняті протягом останніх п’яти років, були направлені на розвиток нашої громади. Павло Яблонський налагодив роботу всіх депутатських комісій, а також тих напрямків, які були прописані йому додатково, – представив кандидата на посаду міський голова Яблонський.

Водночас міський голова запропонував дати можливість для виступу Павла Яблонського перед голосуванням, проте депутати заявили, що не бачать в цьому необхідності.

“За” включення кандидатури Павла Яблонського до бюлетеня для таємного голосування проголосували 51 з 52 присутніх депутатів. Інших кандидатур запропонованого не було.

За тим новообрана лічильна комісія видалилася в залі для підготовки до голосування, а тим часом директор Центру історії Вінниці Олександр Федоришен прочитав депутатам лецію про історію самоврядування Вінниці. А також презентував клейноди вінницького міського голови: колар, печатки, “ключ міста”, які цього дня перебували в сесійній залі міської ради.

За тим усіх присутніх в сесійній залі попросили звільнити приміщення для забезпечення таємниці голосування. В залі встановили кабінку для голосування та продемонстрували опломбовану урну для бюлетенів.

За тим почергово до зали заходили депутати для голосування.

 

Зрештою після голосування всіх 52 депутатів лічильна комісія оголосила результати: “за” кандидатуру Яблонського проголосували 51 депутат, ніхто не проголосував проти і ніхто не утримався.

Фото Марини Сербінович

Читайте також: «Спікер вінницького парламенту»: інтерв’ю з секретарем міськради Павлом Яблонським

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.