СБУ на хабарі затримала посадовця “Вінницягаз”. ФОТО

15:09
Автор: Vежа
Become a Patron!

Співробітники Управління Служби безпеки України у Вінницькій області викрили на систематичних хабарах посадовця одного з відділів ПАТ «Вінницягаз».

Про це йдеться в повідомленні УСБУ на Вінниччині. Як повідомляє спецслужба, “Оперативники встановили, що чиновник вимагав гроші від місцевих жителів та представників комерційних структур. За різні суми неправомірної вигоди зловмисник обіцяв безперешкодне погодження технічної документації та підключення об’єктів до газорозподільних систем.

Правоохоронці задокументували факт вимагання посадовцем десяти тисяч гривень від місцевого підприємця за погодження проекту технічної документації нежитлового приміщення в обласному центрі. Правоохоронці затримали зловмисника поблизу робочого місця після отримання всієї суми неправомірної вигоди”.

СБУ зазначає, що за даним випадком відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 368-3 Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.