Самоперевершення: у Вінниці спортсмени бігтимуть 48-годинний марафон

14:17
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Пробігти 48, 24 або ж 12 годин пліч-о-пліч із іноземними гостями мають можливість вінничани вже завтра, 4 серпня. У місті стартує пробіг «Самоперевершення».

Як зазначив директор змагань Ігор Мудрик, пробіг відбудеться цьогоріч вдев’яте. До участі у пробігу вже зареєструвалося 54 спортсмена, в тому числі із Білорусі, Польщі, Молдови, Німеччини.

Пробіг розпочнеться 4 серпня о 12:00 в парку Дружби народів (ближче до озера). Учасники бігатимуть по визначеному колу протяжністю в 1 121 метр. Наступного дня до цих бігунів приєднаються ті, хто бігтиме 24 та 12 годин.

Умови участі:

Реєстрація (зареєструватися можна ТУТ)
Внесок (пробіг тривалістю в 48 годин – 1000 гривень, 24 години – 750 гривень, 12 годин – 500 гривень)
Базовий рівень (наприклад, якщо Ви бажаєте бігати 48 годин, то щонайменше потрібно мати досвід 12-годинного марафону)

  • Ми надамо учасникам місце в імпровізованому наметовому містечку, чотириразове харчування, медичне страхування, воду та напої та інші привілеї, – говорить Ігор Мудрик. – Сподіваюсь, що не зважаючи на спеку, спортсмени будуть задоволені. Вже по завершенню змагань переможці в різних часових дистанціях отримають почесні кубки, медалі та фірмові футболки.

Змагання мають статус відкритого чемпіонату України з дводобового бігу. Серед організаторів, членів Марафонської команди Шрі Чинмоя – досвідчені бігуни шести та десятиденних пробігів у Нью-Йорку.

«В основі пробігу лежить підхід Шрі Чинмоя: показати максимальний результат можливо, коли ми перевершуємо свої минулі досягнення й робимо максимально можливе в кожний момент, а не змагаємося з іншими й прагнемо перемогти їх будь-якими способами», – зазначають організатори.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 0432-57-22-25, 067-811-80-23.

Змагання організовує Марафонська команда Шрі Чинмоя за сприяння Міського управління фізичної культури та спорту у м. Вінниці та Вінницького обласного центру ФЗН «Спорт для всіх». Безпосереднє керівництво підготовкою і проведенням змагань   проводить громадська організація «Вінницька обласна організація марафонська команда Шрі Чінмоя».