Самбісти з Вінниччини вибороли 27 нагород на двох всеукраїнських змаганнях

17:40
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці завершився Всеукраїнський турнір «Кубок «Юна Україна» зі спортивного і бойового самбо та Кубок України серед дорослих. Спортсмени з Вінниці здобули на них, зокрема, два чемпіонські титули, три срібних та п’ять бронзових нагород.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

Так, на турнір із 20 регіонів нашої держави з’їхалися 300 самбістів, з них 14 – вихованці вінницької МДЮСШ № 5.

Вказано, що чемпіонський титул здобули спортсмени з Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 Каріна Малюта та Важа Даіаурі. А срібними призерами стали: серед дівчат – Віра Устюгова, а серед юніорів та юніорок – Софія Бойко та Назар Лобода.

Бронзові нагороди серед юнаків та дівчат завоювали – Аміна Малюта, Світлана Клімова та Артем Зімін, а серед юніорів та юніорок – Анастасія Краєвська, Микола Шрамко.

Вказано, що загалом, що стосується подолян, то вони вибороли 27 нагород. Так, самбісти Вінниччини на загальнонаціональному турнірі посіли перше загальнокомандне місце.

Підкреслюється, що Кубок «Юна Україна» є одним із найпрестижніших змагань для молодих самбістів України. Переможці отримали право представляти Україну на міжнародних змаганнях.