Ринок праці у Вінниці: популярні вакансії та рівень зарплати

14:09
Автор: Vежа
Become a Patron!

На правах реклами

Перша онлайн-платформа з пошуку роботи в Україні robota.ua проаналізувала кількість розміщених вакансій і резюме у Вінниці та ділиться результатами дослідження.

Популярні професії

Ми переглянули, яких спеціалістів найчастіше шукали роботодавці у Вінниці останнім часом. П’ятірка найпопулярніших професій зараз виглядає так:

 1. Менеджер із продажу
 2. Працівник держустанови
 3. Продавець
 4. Торговий представник із власним авто
 5. Водій

Зарплата 

В середньому роботодавці у Вінниці пропонували пошукачам 9 294 грн за результатами моніторингу останніх трьох місяців. При цьому запити кандидатів дещо вищі: вони прохають в середньому 10 000 грн*.

*При підрахунку враховувалися лише вакансії та резюме зі вказаними заробітними платами. robota.ua не несе відповідальності за коректність вказаного роботодавцями рівня зарплати.

Але є й вакансії, в яких пропонують значно більше. Наприклад, водію-міжнароднику — 55 000 грн, а супервайзеру та регіональному менеджеру галузі FMCG — 30 500 грн та 30 000 грн відповідно. 

На графіку можна побачити й активність вінницького ринку праці за останні три місяці: на 3 938 вакансій припадає 23 154 кандидати. 

Де ще чекають на українців

Жителів нашої країни активно запрошують на роботу до інших країн. Найчастіше пропозиції надходять з Польщі, Чехії, Німеччини, Литви та Ізраїлю. 

Серед найзатребуваніших вакансій у 2021 році там:

 • робочі спеціальності на виробництво
 • працівники складського господарства
 • водії
 • робочі спеціальності на будівництво 
 • робітники без кваліфікації
 • інженери-електрики
 • персонал для дому

Зазначимо, що в середньому закордонні роботодавці пропонують українцям трішки більше 40 000 грн. 

Слідкувати за ситуацією на ринку праці можна за допомогою інструменту Прозора Робота. Він доступний для всіх користувачів robota.ua безкоштовно у будь-який час. 

У 2020 році robota.ua запустила програму підтримки українського бізнесу, яка продовжується й досі. У рамках цієї програми кожен роботодавець може безкоштовно розміщувати або продовжувати одну вакансію та відкривати 10 контактів кандидатів у найбільшій в Україні базі резюме.

Автоматичне нарахування безкоштовного сервісу відбувається першого числа кожного місяця в особистому кабінеті роботодавця. Щоб скористатися послугою, потрібно бути зареєстрованим на robota.ua. 

Вдалих пошуків!