Риболовля, стрибки у мішках та подарунки: у Вінниці влаштують захід для батьків та дітей «Супер тато»

10:56
Автор: Vежа
Become a Patron!

Наступного тижня у Вінниці влаштують захід для всієї сім’ї «Супер тато». До участі у веселих змаганнях запрошують татусів разом з дітьми віком від 3 до 15 років.

Розважальний захід «Супер тато» відбудеться у суботу, 3 липня, на Європейській площі. Початок о 15 годині.

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, на учасників заходу чекають креативні конкурси, естафети, змагання, а також фотосесія та подарунки.

Конкурсна програма складається з 8 локацій, на кожній з яких тато отримує бали. Після проходження усіх завдань визначать переможців, які отримають подарунки, пояснюють у «VinSmart Центрі».

– Не будемо відкривати усі таємниці, але зазначимо деякі з завдань: забивання цвяхів, стрибки у мішках, риболовля і ще декілька креативних станцій. Буде весело, цікаво та захоплююче, — обіцяють організатори.

До речі, серед призів для учасників заходу будуть сертифікати на безкоштовні поїздки на картингу та квадроциклах, сертифікати у квест-кімнату «Ізоляція», а для дітей підготували сертифікати на безкоштовне відвідування «Дитячої Планети», велосипеди, самокати та це ще не всі подарунки.

Для того, щоб взяти участь у змаганнях потрібно зареєструватись за ЦИМ посиланням або зателефонувати за номером (098)532-97-95 (Катерина).

Організатори заходу: відділ молодіжної політики міської ради та КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання».

Головне фото: Konstantin Yuganov/Shutterstock

Афіша з сайту ВМР

Читайте також: «Це чоловіча тусовка»: як у Вінниці працює «ТатоHub»

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.