“Роскомнадзор” вимагає від Vежі видалити відео про пікетування церкви Московського патріархату. ДОКУМЕНТ

19:50
Автор: Vежа
Become a Patron!

Російська федеральна служба “Роскомнадзор” звернулася до всесвітньовідомого сервісу YouTube з вимогою зобов’язати видання VежА  видалити зі свого YouTube каналу відео, яке, на думку “Роскомнадзора”, порушує законодавство РФ,

Про це стало відомо з листа, що надійшов від сервісу YouTube на адресу видання Vежа.

У повідомленні американської компанії зокрема йдеться, що “Компанія YouTube отримала повідомлення від Федеральної служби з нагляду в сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор) про те, що наведені нижче матеріали порушують Федеральний закон Російської Федерації № 149-ФЗ “Про інформацію, інформаційні технології і про захист інформації”. Роскомнадзор додав наступний URL адреса (адресa) в заборонений список матеріалів”.

Окрім того компанія Google, якій належить відеохостинг YouTube зазначила, що залишає за собою право видалити вищазазначений контент.

Як з’ясувалося, російську владу зацікавило відео, опубліковане на Vежі ще на початку минулого року. Тоді група молодих націоналістів з різних громадських організацій, влаштували пікетування Хресто-Воздвиженського храму УПЦ Московського патріархату.

Станом на зараз відео переглянули понад 95 тисяч разів, воно поки доступне для перегляду.

Окрім того у листі від YouTube були окремо надіслані й деталізовані претензії від “Роскомнадзору”.

У них орган влади країни-агресора звинувачує видання VежА у здійсненні “інформаційно-пропагандистського супроводу діяльності українських націоналістичних організацій…пропагуванні ідеології відомих терористів, нацистів та їхніх посібників, формуванні антиросійських установок” тощо.

З огляду на дані претензії держави, яка несе відповідальність за вбивства десятків тисяч наших громадян у війні сучасній та мільйонах жертв в минулому, редакція видання VежА може повідомити наступне:

– Ми не маємо наміру виконувати будь-які вказівки, поради, а також благання будь-яких органів влади РФ, так само як і організацій, будь-яким чином пов’язаних з РФ організаційно, ідеологічно, інформаційно, бізнесово чи духовно.

– У випадку блокування будь-якого нашого контенту, залишаємо за собою право опублікувати його повторно на всіх відомих онлайн-платформах і максимально поширити.

– Ми вже маємо досвід судових баталій з представниками російських інтересів в Україні та готові до судових розглядів також за позовами “Роскомнадзору”, Департаменту культури Тюменської області, “Роскосмосу” тощо.

– Нехай, як то кажуть, щастить!

Федеральна служба з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнагляд, рос. Роскомнадзор) — федеральний орган виконавчої влади Росії у веденні Мінкомзв’язку Росії. Виконує функції цензури відносно засобів масової інформації та інтернету, подібно колишньому Головліт’у СРСР.

Читайте також: У Вінниці “Правий сектор” прийшов до храму МП закликати вірян переходити до ПЦУ. ФОТО, ВІДЕО

Читайте також: Спростування ціною 82 тисячі: адвокат представників партії Шарія пропонує “Вежі” мирову угоду. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.