“Російський потяг, йди на х*й!”: відповідь українського диспетчера РЖД – офіційна позиція Укрзалізниці

19:48
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Сьогодні вдень, 26 лютого, українські воїни підірвали залізничні вузли між українською та російською залізницями. Окупанти спробували відновити зв’язок із УЗ нібито з гуманітарними цілями, на що отримали відповідь від диспетчера “Російський потяг, йди на х*й!”.

Про це повідомляє “Українська правда” з посиланням на заяву пресслужби Укрзалізниці. Як йдеться на сайті Укрзалізниці, відповідь диспетчера Укрзалізниці на запит РЖД – це позиція компанії.

Вказується, що залізничні вузли підірвали для того, щоб заблокувати РЖД можливість доставки техніки та особового складу армії РФ. Після цього росіяни запросили відновити зв’язок із центральним штабом Укрзалізниці нібито з гуманітарними цілями, однак отримали згадану відповідь.

– АТ «Укрзалізниця» припинила будь-які відносини та взаємодію з ВАТ «Російські залізниці». Ми пропонували залізничникам Російської Федерації мир та зупинити війну, але вони продовжували підвозити танки та іншу бойову техніку до України та її кордонів.

Залізничні переходи між країнами, які забезпечували раніше перевезення тисячі вантажів та приносили економікам обох країн мільйони доларів, зруйновані. Також припинено диспетчерський зв’язок з РФ. Запит РЖД на відновлення зв’язку з АТ «Укрзалізниця» нічого не мало спільного з гуманітарною місією, це була нікчемна спроба відновити постачання воєнної техніки. Відповідь від нашого диспетчера (“Російський потяг, йди на х*й!” – авт.) вони отримали – це позиція всієї компанії, – йдеться в повідомленні УЗ.

Підкреслюється, що Укрзалізниця повністю переорієнтує вантажні перевезення до Європи та продовжить розвивати «Шовковий шлях» в обхід Росії. “Компанія готова стати повноцінним учасником логістичного ланцюга Європейського Союзу”.

Крім цього, “Укрзалізниця продовжить розвивати перевезення з країнами Азії, зокрема Китаєм і забезпечить якісну та швидку логістику між Азією та ЄС, але вже без участі Росії”.

Нагадаємо, що саме фразою “Російскій корабль – іди “на х*й” відповіли українські прикордонники росіянам на пропозицію здатись.

Читайте також: Російсько-українська війна (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.