Ремонтні роботи комунальних служб: де у Вінниці 15 травня тимчасово не буде світла

10:03
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці 15 травня за деякими адресами тимчасово не буде світла.

Як повідомляє Вінницька міська рада, у «Вінницьких міських електромережах» попереджають про тимчасові відключення світла на вулицях: Острозького, О. Божка 2-10, Гонти, 1-21, пров. Гонти, Ю. Іллєнка, Д. Конрада, О. Кобилянської, М. Гавриш, Ю. Рябчинської, пров. Лісові, пров. Замостянський, Брацлавська, 70. Відключення за вказаними адресами пов’язані з плановими роботами. 

Крім того, в міськраді нагадують, що внаслідок ворожих обстрілів в Україні збільшився дефіцит електроенергії, тож в усіх регіонах країни застосовують аварійні віялові відключення світла. Вінничан просять із розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

Так, сьогодні з 6:40 до 9:00 диспетчерський центр «Укренерго» застосовував контрольовані аварійні відключення для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України. Причина – збільшення дефіциту електроенергії внаслідок зростання споживання через похолодання на тлі наслідків російських обстрілів. Наразі в низці регіонів повідомили про скасування аварійних відключень.

Водночас, у «Вінницяобленерго» повідомили, що о 06:37 15 травня отримали команду від диспетчерського центру НЕК “Укренерго” на введення третьої черги графіків аварійних відключень (ГАВ) для споживачів області. Станом на 10:00 в обленерго про скасування аварійних відключень для споживачів області не повідомляли. Також вводиться обмеження споживання потужності для промислових споживачів області з 8:00 по 24:00.

ГАВ – графік аварійних відключень електроенергії. Застосовується у разі виникнення гострого дефіциту потужності та електроенергії в енергосистемі України через аварійну ситуацію, яка склалася при раптовому порушенні режиму роботи електростанцій України або недопустимого перевантаження устаткування. Вводиться також у разі неефективності ГПВ (графіку погодинних відключень). Детальніше про різновиди графіків відключень можна прочитати ТУТ.

Ілюстрація – pmg.ua

Читайте також: Знеструмлено 193 населені пункти: на Вінниччині екстрено запровадили графіки аварійних відключень

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.