Рекрутерка, волонтерка, медикиня: в Українському ветеранському фонді розповіли про загиблу Яну Рихліцьку з Вінниці

14:03
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні, 7 березня, у Вінниці прощаються із загиблою військовою медикинею Яною “Ярою” Рихліцькою, яка загинула 3 березня під час евакуації в районі Бахмуту. В Українському ветеранському фонді розповіли історію дівчини, яка врятувала чимало життів на фронті.  

Як йдеться на сторінці Українського ветеранського фонду, бойова медикиня з 93-ї окремої механізованої бригади ЗСУ “Холодний Яр” до війни працювала рекрутеркою в IT-компанії. Приєдналася до лав Збройних сил у жовтні 2022 року. Перед цим активно волонтерила. Друзі називають її “магістром магії волонтерства”.

У свій останній збір Яна зуміла зібрати понад мільйон гривень. Дівчина загинула 3 березня 2023 року під час евакуації поранених під Бахмутом. “Швидку”, в якій вона була, обстріляли росіяни. Їй було 29 років. Яна менш як місяць не дожила до свого 30-річчя.

Як зазначають у ветеранському фонді, учора телефон загиблої “Яри” був біля її тіла – кожен міг написати повідомлення для неї.

– Не кожен може приїхати, попрощатися, віддати шану незламній Людині. Але кожен може написати ті слова, які у Вас є, ті емоції що Вам даровані зараз, – цитують у фонді чоловіка загиблої.

За повідомленням, сьогодні з Яною прощаються у Вінниці, звідки дівчина. Батьки дівчини відмовилися від матеріальної допомоги – просять донатити на Збройні сили України. 

Нагадаємо, напередодні у Вінниці організовували “живий коридор” для вшанування загиблої військової медикині.

Фото – зі сторінки ветеранського фонду

Читайте також: У Вінниці просять утворити сьогодні “живий коридор” для вшанування загиблої військової медикині Яни Рихліцької

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.