У Вінниці просять утворити сьогодні “живий коридор” для вшанування загиблої військової медикині Яни Рихліцької

12:22
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Донеччині 3 березня загинула бойова медикиня з Вінниці Яна Рихліцька. Сьогодні, 6 березня, на знак пошани військовій містян просять утворити “живий коридор”.

Як повідомляє вінницький парамедик Ярослав Пашкевич, коридор просять утворити орієнтовно о 19:00 (точний час уточнять) від вул. Немирівське шосе, вул. Лебединська, вул. Брацлавська, вул. Соборна, вул. Оводова, вул. Г. Успенського.

Церемонія прощання відбудеться 7 березня у Вінницькій міській ритуальній службі, що розташована по вулиці Генерала Арабея, 1 (точний час уточнять сьогодні). Поховання відбудеться на Алеї Слава в Сабарові.

Вінницька волонтерка Тетяна Власюк повідомила, що батьки Яни просять за бажання всю допомогу надсилати на моно банку її друзів. Кошти направлять на допомогу Збройним силам України.

Нагадаємо, 29-річна військова загинула під час евакуації поранених. Колись дівчина працювала в ІТ-компанії, але після повномасштабного вторгнення рф в Україну почала активно волонтерити, а в травні пішла служити парамедиком у ЗСУ.

Фото – зі сторінки Ярослава Пашкевича у Facebook

Читайте також: Захищаючи Україну, загинули восьмеро військовослужбовців з Вінниччини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.