Реконструкція садочків та нова вбиральня: у Вінниці додатково планують профінансувати програму капбудівництва

10:54
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці планують розширити Програму капітального будівництва на 2021 рік та виділити додаткові кошти на термомодернізацію та реконструкцію чотирьох закладів освіти та будівництво громадської вбиральні біля Національного музею-садиби М.І. Пирогова.

На все передбачено 5 мільйонів 929 тисяч 437 гривень. Відповідний Проект рішення (“Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2020 №51”) до сесії 28 січня затвердив виконком Вінницької міської ради.

У проекті рішення департаменту капітального будівництва передбачається додаткові 4 мільйони 294 тисячі 394 гривні на освітні установи.

Зокрема йдеться про реконструкцію будівлі (термомодернізацію) двох дитячих садочків: “Дошкільний навчальний заклад №21 Вінницької міської ради” за адресою вулиця Міліційна, 8 (понад 1,8 мільйона гривень) та “Дошкільний навчальний заклад №47 Вінницької міської ради” за адресою вулиця Чорновола, 12 (1,5 мільйона гривень).

Також реконструкцію будівлі (термомодернізацію) планують здійснити в комунальному закладі “Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І. Пирогова Вінницької міської ради”, що по вулиці Малиновського, 7. На це передбачено 420 тисяч гривень.

Окрім того, проектом передбачено виділити 500 тисяч гривень на реконструкцію (термомодернізацію) школи №21, що за адресою вулиця 600-річчя, 16.

Також додаткові кошти (понад 1,6 мільйона гривень) передбачаються Департаменту комунального господарства та благоустрою на нове будівництво громадської вбиральні по вулиці Пирогова (біля Національного музею-садиби М.І.Пирогова).

Читайте також: У Вінниці реконструювали спортивну школу №2. ФОТО

Читайте також: 110 велокілометрів: у Вінниці затвердили Програму розвитку велоруху до 2023 року

Читайте також: Менше домашніх завдань, інша їжа в їдальнях та двері у вбиральнях: як мають змінитися школи в 2021 році

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.