Радіокеровані комплекси українського виробництва та квадрокоптери: з Вінниці на Донеччину відправили чергову допомогу військовим

13:05
Автор: Vежа
Become a Patron!

З Вінниці на Донеччину відправили ще один вантаж з допомогою для військових. Це радіокеровані комплекси українського виробництва та квадрокоптери.

Як повідомляє Вінницька міська рада, за словами заступника міського голови Андрія Очеретного, разом з громадою придбали два безпілотних авіаційних комплекси. До нього входять 8 крил і ще п’ять “Мавіків” – квадрокоптерів, які використовують для розвідки та коригування вогню.

Наразі ми вже допомогли багатьом військовим частинам. Запити різні. Сьогодні передаємо необхідні засоби для розвідки – обладнання, яке запросили воїни і повезуть на Східний напрямок. Більша частина допомоги для оборонців українського виробництва, – розповідає Координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Володимир Малінін.

Фото – ВМР

Читайте також: Хімічні грілки, авіаційні безпілотні комплекси, FPV-дрони та авто: з Вінниці на передову передали чергову допомогу

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.