Призовник з Вінниці, який одружився на бабусі щоб “відкосити” від армії, втік до Канади

20:49
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

Вінницький призовник, який одружився з власною двоюрідною 79-річною бабцею, аби “відкосити” від армії, втік до Канади.

Про це сьогодні, 2 березня повідомив військовий комісар Вінницького обласного військкомату полковник Олег Вінницький. Окрім того полковник розповів про те, що протягом 2017 року на засідання призовних комісій на Вінниччині не з’явилось близько 13 000 призовників. До кримінальної відповідальності було притягнуто чотирьох з них, а до адміністративної – 739.

Нагадаємо, що в листопаді минулого року вчинок 22-річного призовника з Вінниці вразив всю країну. Тоді він уклав шлюб з жінкою-інвалідом першої групи, якій на момент одруження вже виповнилося 80 років. 

За кілька днів до рішення поєднати свою долю зі значно старшою жінкою, юнак з Вінниці отримав повістку з військомату. Проте наступного разу до війскового комісара прийшов вже зі свідоцтвом про шлюб та власним батьком:

«Він в армію не піде, бо вже одружений, у нього дружина – інвалід першої групи», – сказав батько молодого військовому комісару Вінницького ОМВК Олександру Данилюку. За словами військового, він був вражений таким рішенням призовника.

У родині молодого чоловіка тоді ситуацію не коментували, а сказали лише, що подружжя тепер житиме в США:

– Я не буду нічого коментувати. Де зараз молоді живуть? В Нью-Йорку… – заявив батько призовника журналістам.

Військові, котрі стикнулися з такою ситуацією, мали намір звертатися до суду та оскаржувати факт створення нової родини. Однак пізніше поліція визнала шлюб юнака з власною бабусею – дійсним. 

«Від поліції отримали листа. У ньому вказано, що не вбачається складу злочину у створенні шлюбу. Немає порушень. Вважають, що цей шлюб не є фіктивним, а реальним. Тобто вони залишаться чоловіком і дружиною», – зауважив Олександр Данилюк.

Військові подали скаргу в прокуратуру. Хочуть через суд визнати цей шлюб фіктивним та скасувати його.

Також, як повідомляло раніше ТСН, свідоцтво про одруження, котре звільняє від служби, призовник приніс сам. «Було написано, що він 1995 року народження, його дружина 1938 року народження, у нього дружина – інвалід першої групи», – розповів офіцер. У відділі реєстрації шлюбів підтвердили, що пару дійсно розписали, але без черги та жодних урочистостей.

«Це право людей, якщо у них все нормально по документах. Усе відповідно до чинного законодавства, я не маю права відмовити», – пояснила працівник державного органу реєстрації актів цивільного стану Богдана Ліпа.

Також зазначалося, що жінка нібито про своє заміжжя не знала. Гадала, що з онуком своєї покійної сестри поїхала оформляти опікунство.