Ноу-хау як “відкосити” від армії: 22-річний вінничанин одружився з 80-річною бабусею після отримання повістки

20:38
Автор: Vежа
Become a Patron!

Щоб уникнути служби в армії, 22-річний вінничанин уклав шлюб з жінкою-інвалідом першої групи, якій на момент одруження вже виповнилося 80 років. 

Як повідомляє видання “Вінниця.інфо”, за кілька днів до рішення поєднати свою долю зі значно старшою жінкою, юнак з Вінниці отримав повістку з військомату. Проте наступного разу до війскового комісара прийшов вже зі свідоцтвом про шлюб та власним батьком:

«Він в армію не піде, бо вже одружений, у нього дружина – інвалід першої групи», – сказав батько молодого військовому комісару Вінницького ОМВК Олександру Данилюку. За словами військового, він був вражений таким рішенням призовника.

«Статтею 32 Сімейного кодексу, передбачено, що у разі загрози життю, або… Ну, вагітність тут не передбачена… Керівник має право скорочувати терміни на підставі пред’явлених документів», – коментує ситуацію в.о. керівника Вінницького міського ДРАЦС Богдана Ліпа-Паскопос. За словами чиновниці, підставою терміново одружити пару став саме фізичний стан нареченої, котра має інвалідність першої групи.

У родині молодого чоловіка ситуацію не коментують, кажуть лише, що подружжя тепер житиме в США:

– Я не буду нічого коментувати. Де зараз молоді живуть? В Нью-Йорку… – заявив батько призовника журналістам.

Військові, котрі стикнулися з такою ситуацією, мають намір звертатися до суду та оскаржувати факт створення нової родини:

«Шлюб є фіктивним, якщо він укладений чоловіком та жінкою без наміру створення сім’ї та набуття прав на обов’язки подружжя. Але він може бути визнаний недійсним тільки за рішенням суду», – говорить начальник відділу державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Олена Єфіменко.

Як зазначає видання, для того, аби уникнути військової служби, молодому чоловіку тепер потрібно оберігати свою досвідчену дружину, аби прожити з нею хоча би до досягнення хлопцем 27-річного віку.