Приклади інформаційної відсічі російському ворогу: у Вінниці відкрилась фотовиставка «Інфоспротив»

16:02
Become a Patron!

У Вінниці вчора, 20 вересня, на Європейській площі відкрилась фотовиставка «Інфоспротив». Її мета це розповісти про приклади інформаційної відсічі російському ворогу українцями у різні часи: під час і після розпаду Радянського Союзу, у часи Революції Гідності та російсько-української війни. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, Вінниця вже друге місто в Україні, де експонується ця фотовиставка.

На стендах, Рух ЧЕСНО разом з Національним музеєм Революції Гідності, зібрав найбільш промовисті приклади інформаційного опору українців російським окупантам. Це приклади, які заполонили інфопростір у перші місяці повномасштабного вторгнення рф. Таким чином представлені борди, мурали, листівки, поштові марки і пісні.

Виставку «Інфоспротив» ми запускали до Дня Незалежності, проте і до 24 серпня, і після наша інформаційна боротьба з ворогом триває. Саме тому ми вирішили, що нашу виставку мають побачити якнайбільше українців, і відправили наші стенди у регіональний тур. Нам важливо долучити до інформспротиву якомога більше громадян. Символічно, що першою такою точкою після презентації у столиці стала саме Вінниця — тилове місто, яке теж на собі відчуло жорстокість рашистських бомбардувань, – каже головна редакторка Руху ЧЕСНО Ірина Федорів.

Зазначено, що доступ до експозиції безкоштовний і триватиме виставка до 23 жовтня.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: “Роботи, створені в окупації і в еміграції”: у Вінниці презентують мистецьку виставку “Херсон inside/outside”

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.