Протестувальники вдруге за день заблокували рух Соборною. ФОТО

12:29
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні, 26 жовтня після сесії Вінницької міської ради протестувальники перекрили рух транспорту по вулиці Соборній біля Майдану Незалежності. 

Як повідомляють кореспонденти Vежі з місця подій, рух перекрила група людей, мешканців ЖК “Європейський”. Вони ходять по пішохідних переходах та не пропускають автомобілі. Перекрита також вулиця Оводова.

Зазначимо, що об 11:30 протестувальники вже виходили на дорогу і блокували рух. За тим їхній координатор завів людей досередини міської ради, аби поспілкуватися з чиновниками. Через деякий час до мітингарів так ніхто і не вийшов, тож після вигуків “Ганьба!” вони знову перекрили рух дорогою.

Наразі поліція намагається розмовами змусити протестувальників відкрити рух. Наш кореспондент перебуває на місці події, стежте за оновленнями.

Як зазначають протестувальники, вони протестують проти несправедливих, на їхню думку, тарифів на електроенергію, встановлену в ЖК “Європейський квартал”. З їхніх слів, забудовник зробив помилку в документації, через що мешканці змушені платити за електроенергію за тарифами, встановленими для юридичних осіб. Вони вимагають, аби мали змогу платити за тарифами, встановленими для фізичних осіб.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.