Протестувальники перекрили рух на вулиці Соборній. ФОТО

9:49
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні о 9:40 кілька десятків протестувальників з дачного масиву Підлісний вимагають підключення своїх будинків до електромереж. Вони перекрили рух для всього транспорту на вулиці Соборній навпроти будівлі міськради.

Протестувальники з плакатами безперервно ходять по пішохідному переходу, блокуючи рух транспорту. Поліція організувала об’їзд через вулицю Оводова.

Мітингарі скандують “Де наше світло?”. Вони заявляють, що їхні будинки тривалий час перебувають без електроенергії з причини відсутності прямих договорів з “Вінницяобленерго”.

 

До протестувальників на перемовини вийшов профільний заступник міського голови Микола Форманюк, а також директор профільного департаменту Михайло Варламов. Попри це мітингарі відмовляються розблоковувати вулицю Соборну і вимагають зустрічі виключно з міським головою. На цьому наполягають і представники народних депутатів від партії “Слуга народу”, які виступають на боці протестувальників.

Під час блокування руху деякі протестувальники намагалися не пропустити автомобілі поліції, які прямували на виклик.

Станом на 10:00 рух Соборною відновлено, ініціативна група протестувальників вирушає на перемовини з представниками міської влади та енергетиками.

О 10:40 протестувальники мають намір повторно заблокувати рух на Соборній.

Стежте за оновленнями.

 

Фото Андрія Качора

Читайте також: “Хочу мультики”: чому на Соборній протестувальники перекривали рух транспорту. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.