Прокуратура на Вінниччині відсудила в “Укртелекому” приміщення школи

9:39
Автор: Микола Геркалюк
Become a Patron!

Рішенням Рівненського апеляційного господарського суду частину приміщень Вінницько-Хутірського навчально-виховного комплексу було повернено навчальним закладам, які там розташовані.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області, частина приміщень Вінницько-Хутірського навчально-виховного комплексу була орендована ПАТ “Укртелеком”. Ці частини приміщень перебували у використанні загальноосвітньої середньої школи (29,8 м2) та “Прибузького навчально-виховного комплексу” (16,59 м2). Договори оренди було укладено між відділом освіти Вінницької райдержадміністрації та “Укртелекомом”. Приміщення навчальних закладів орендували для здійснення підприємницької діяльності.

Минулого року прокуратура подала позов до Господарського суду Вінницької області щодо визнання договорів оренди недійсними. Адже приміщення навчальних закладів можуть здаватись в оренду виключно для надання освітніх послуг.

Господарський суд Вінницької області відмовив у задоволенні позовів прокурора, визнав правомірними договори оренди, а відтак, право суб’єкта господарювання використовувати приміщення навчальних закладів суто з метою підприємницької діяльності, – йдеться у повідомленні.

Після цього прокуратура внесла апеляційні скарги, а Рівненський апеляційний господарський суд скасував рішення вінницького суду та визнав договори оренди недійсними. “Укртелеком” було зобов’язано повернути орендовані приміщення навчальним закладам.

ПАТ “Укртелеком” з таким рішеннями рівненського суду не погодився і подав касаційні скарги для їхнього скасування. Остаточне рішення у цій справі приймав касаційний господарський суд у складі Верховного суду. Касаційні скарги “Укртелекому” було відхилено, а рішення Рівненського апеляційного господарського суду залишились в силі.

Фото: http://www.vindom.com.ua