Програму “Вінничани важливі” продовжили та розширили для мешканців всієї ОТГ

9:49
Автор: Катерина Дядюк

У Вінниці продовжили антикризову програму “Вінничани важливі” на перший квартал 2021 року. Також її розширили на територію всієї ОТГ і спростили для мешканців приєднаних сіл.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив вінницький міський голова.

– Громада і далі підтримуватиме своїх мешканців, які найбільше цього потребують. З січня продовжуємо надавати муніципальні доплати. Ми пролонгували антикризову програму “Вінничани важливі” на перший квартал цього року. І Вінниця – єдине місто, де є такий вид допомоги, – написав Сергій Моргунов. 

З його слів, у 2020 році підтримку з міського бюджету отримували більше 10 тисяч вінничан, у яких пенсія чи державна допомога менша за 2000 грн. У середньому – це було 360 гривень на місяць.

– У зв’язку з утворенням нової Вінницької міської громади, право на муніципальні доплати вже мають мешканці семи приєднаних сіл: Вінницьких Хуторів, Писарівки, Щіток, Гавришівки, Стадниці, Великих та Малих Крушлинців. За нашими підрахунками, це ще близько двох тисяч вінничан. Тож, у бюджеті громади загалом передбачено 12 млн грн на виплату міських доплат у січні-березні, – зазначив Сергій Моргунов.

Повідомляється також, що для мешканців приєднаних громад процедура оформлення максимально спрощена. Подати документи можна двома способами:
– за допомогою віддалених робочих місць на території колишніх сільських рад
– у ЦНАП «Прозорий офіс (Замостя)» на вул. Замостянській, 7.

Записатися на прийом та отримати додаткову інформацію можна за телефонами: 50-86-72; 50-86-81; 50-86-64 50-86-77.

Нагадаємо, що міську програму “Вінничани важливі” ухвалили, аби пом’якшити економічні наслідки карантину для мешканців міста. Якщо людина має право на муніципальну доплату по кількох категоріях, вона обирає на свій вибір одну. Перші виплати вінничани почали отримувати в липні 2020 року. Детальніше про те, як оформити доплати за програмою “Вінничани важливі” читайте за ЦИМ посиланням. 

Фото – vitatv.com.ua

Читайте також: Компенсація за нові робочі місця: вінницькі підприємці отримають фінпідтримку в рамках програми “Вінничани важливі”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.