Про Щедрик, сало і хрін: Зеленський, Моргунов і Борзов привітали вінничан з Новим роком. ВІДЕО

12:17
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 11 Лютого 2021, в 17:09

Президент України, мер Вінниці та голова ОДА записали відео, у яких привітали вінничан з Новим 2021 роком. 

Володимир Зеленський у своєму відео згадав Миколу Леонтовича і його мелодію “Щедрика”, вінницьке сало та вінницький хрін, а наостанок побажав усмішок на всі 32, температури на всі 36,6 і настрою на всі 100.

Сергій Моргунов подякував кожному вінничанину за те, що були згуртованими і сильними, та сказав, що “усі успіхи та досягнення нашого рідного міста – це наші з вами спільні здобутки”. Мер Вінниці закликав любити та берегти рідне місто разом, й побажав у новому році миру, щастя та міцного здоров’я кожній вінницькій сім’ї.

А Сергій Борзов закликав пронести усе найкраще в 2021 рік, і побажав, щоб поруч з кожним були рідні, близькі, діти, друзі, адже ми всі потрібні один одному.

Усі три відеопривітання публікуємо нижче.

Новорічне привітання Президента України Володимира Зеленського

Дорогі жителі Вінниччини, я щиро вітаю всіх вас з Новим 2021 роком, а також з усіма прийдешніми святами! Нехай рік, що наступив, буде таким же щедрим, як ваші славетні родючі сади. Хай в ньому будуть злагода, достаток і звичайно мир! На вашій землі дух Різдва та зимової казки відчувається особливо, адже саме Вінниччина подарувала Україні і світу Миколу Леонтовича, а разом з ним чарівну і дивовижну мелодію “Щедрик”.

Нехай в Новому році у вашому житті будуть тільки радісні мелодії і фантастичні незабутні відчуття. Такі, що виникають, коли шматочок вінницького сала, та й змастити вінницьким хроном, та й з духмяним чорним хлібом… М… Смакота! Ну і звичайно я бажаю кожному з вас міцного-міцного здоров’я, усмішок на всі 32, температури на всі 36,6 і настрою на всі 100. Всім веселих свят! – побажав Володимир Зеленський.

 

Новорічне привітання мера Вінниці Сергія Моргунова

– Дорогі друзі! Зимові свята – це завжди мрії і надії на краще. Та за традицією ми спочатку підсумовуємо рік, що минає. 2020-й був складним для кожного. Але я не буду говорити про пандемію і виклики. Замість складних цифр і звітів для мене важливо сказати “дякую” кожному з вас!

– Цей рік показав, як важливо бути разом. Згуртованими і сильними, як ми, вінничани. Усі успіхи та досягнення нашого рідного міста – це наші з вами спільні здобутки. А тепер нас більше! Адже з нашою міською громадою об’єднались ще сім сусідніх. І всі ми хочемо, щоб новий рік приніс добрі новини. Щоб був успішним. Щоб наша Вінниця розвивалася далі. Давайте любити і берегти рідне місто разом!

– Бажаю в новому році миру, щастя та міцного здоров’я кожній вінницькій сім’ї, кожному вінничанину та вінничанці! Проведіть свята з родиною. Обійміть дітей, привітайте сусідів, зателефонуйте батькам. Хай Господь оберігає вас і ваші родини! З Новим 2021-им роком та Різдвом Христовим! – привітав мер Вінниці.

 

Новорічне привітання голови Вінницької ОДА Сергія Борзова

– Шановні вінничани! Мої земляки! Ви – сильні! Ви – добрі! Ви – люблячі і кохані! Ви – чесні і красиві! Ви – талановиті та справжні! Збережіть все це в собі і пронесіть найкраще у 2021 рік. Нехай поруч будуть ваші люди – рідні, близькі, діти, друзі. Ми всі потрібні один одному. Будьте здорові і щасливі! З Новим роком! З Різдвом! – привітав Сергій Борзов.

Фото для колажу – з відеопривітань

Читайте також: Святкування Нового року 2021 у Вінниці відбудеться онлайн. ПРОГРАМА

Читайте також: Уряд посилить карантин у січні: що буде заборонено

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.