Українців штрафуватимуть за неносіння масок у громадських місцях

12:34
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Верховна Рада України ухвалила закон, який передбачає штрафи за неносіння медичних масок у громадських місцях. Така норма передбачена на час дії карантину.

Сьогодні, 6 листопада, за законопроєкт №3891 проголосували 262 депутати. Його схвалили за основу та в цілому. Як повідомили на сайті ВРУ, штрафи становитимуть від 170 до 255 гривень. 

– Статтю 44 (з позначкою 3) Кодексу України про адміністративні правопорушення доповнено частиною другою, передбачивши адміністративну відповідальність за перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, – йдеться у повідомленні. 

Таким чином за неносіння маски, або носіння її неправильно, українців накладатимуть штрафи від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 до 255 гривень – авт).

Закон спрямований на запобігання розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, серед населення України, – повідомили у ВРУ.

Фото – slavinfo.dn.ua

Читайте також: Стрімке зростання: графік динаміки поширення COVID-19 на Вінниччині різко “стрибнув” вгору

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.