Правила карантину: вінницькі поліцейські знайшли порушення у 14 закладах з понад 300 перевірених

12:57
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

За два дні поліцейські перевірили понад 300 закладів громадського харчування та відпочинку на території Вінницької області та міста Вінниці. За порушення карантинних вимог склали адміністративні матеріали на 14 з них.

Як повідомляється на сайті ГУНП у Вінницькій області більшість закладів, на власників закладів, де виявили порушення, можуть накласти штраф від 17 тисяч гривень.

За словами начальника управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області Ігоря Волокітенка, перевірку здійснювали працівники превентивної діяльності 11 та 12 липня.

Більшість закладів, де виявили порушення, розташовуються в центрі Вінниці. Із задокументованих 14 порушень 6 стосуються порушень дозволеного режиму роботи.

 

На власників склали адмінматеріали за статтею 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм). Санкція статті передбачає штраф від 17 000 до 34 000 гривень для громадян та від 34 000 до 170 000 гривень для посадових осіб. Адмінматеріали направлені на розгляд до суду.

 

Фото з сайту ГУНП у Вінницькій області

Читайте також: Вінниччина потрапила до переліку регіонів, не готових до послаблення карантину

Читайте також: Коронавірус COVID-19 на Вінниччині. Статистика, карта поширення

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.