Вінниччина потрапила до переліку регіонів, не готових до послаблення карантину

18:20
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Станом на 12 липня Вінницька область потрапила до переліку областей, де не можна послаблювати карантинні обмеження.

Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров’я України. На Вінниччині, зокрема, перевищений показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19.

Нагадаємо, перехід областей до наступного етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям. Разом з тим, на території регіонів із значним поширенням COVID-19 запроваджується посилення протиепідемічних заходів.

Таким регіоном вважається область, у якій наявна одна з таких ознак:

– завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить більш як 50% (у Вінницькій області 20,73%);
– середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить менше ніж 24 на 100 000 населення протягом останніх семи днів (у Вінницькій області 72,59%);
– коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить більш як 11% (у Вінницькій області 3,82%);
​- показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить більш як 10% (у Вінницькій області 22,40%).

У разі відповідності епідемічної ситуації в регіоні ознакам для посилення протиепідемічних заходів протягом трьох днів поспіль регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій збирається позачергово та приймає рішення про посилення протиепідемічних заходів з урахуванням результатів оцінки поточної епідемічної ситуації в регіоні.

Нагадаємо, 12 червня, Вінниччина вже вибувала з переліку областей, що готові до чергового етапу послаблення карантинних обмежень. Тоді за добу було зафіксовано рекордну кількість нових інфікованих коронавірусом – 81 особу, а попереднього разу – 44 людини. Станом на 22 червня знову була готова перейти до наступного етапу послаблення карантину.

Підбірку актуальних новин стосовно перебігу карантину та ситуації з коронавірусом на Вінниччині можна знайти ТУТ.

Фото з архіву

Читайте також: Правила адаптивного карантину до 31 липня: оприлюднено постанову Кабміну

Читайте також: КОРОНАВІРУС COVID-19 НА ВІННИЧЧИНІ. СТАТИСТИКА, КАРТА ПОШИРЕННЯ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.