«Повстанська ватра» та квест: вінницький «Пласт» кличе відзначити одразу чотири українських свята

14:14
Автор: Юлія Плахтій

У Вінниці 14 жовтня на Європейській площі стартують «Повстанський квест» та «Повстанська ватра», приурочені одразу до чотирьох свят – Дня Козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці, Дня створення УПА та Дня захисника України.

Як повідомляють організатори, громадська організація «Вінницький пласт», квест триватиме із 12:00 та орієнтовно до 16:00.

Протягом цього часу учасники змагатимуться між собою, виконуючи різноманітні завдання на 14 локаціях у центральній та історичній частинах міста.

  • Ми хочемо поєднати козацькі змагання зі спортивними, інтелектуальними, патріотичними та комунікаційними іграми, – говорить Вероніка Бабич, голова Вінницького осередку Пласту. – Є певні умови участі: команда (від 3 до 5 людей), смартфон або інший пристрій із доступом до мережі інтернет, зручний одяг та взуття (креативність у одязі вітається).

Переможців квесту визначатимуть за швидкістю, якістю виконання завдань та креативністю. Призовий фонд наразі ще затверджується, та організатори прогнозують, що скоріше за все учасників нагороджуватимуть термочашками або фітнес-браслетами.

Після завершення квесту спільно із ГО «Жива Історія» буде влаштовано «Повстанську ватру»: о 18 годині на площі облаштують спеціальну зону із червоними лампадками, встановлять каремати. Учасникам будуть роздані збірки із українськими повстанськими та історичними піснями. Відтак, усі бажаючі зможуть поспівати під акомпанемент гітари.

  • Ще до нас долучаться хлопці із ГО «Жива Історія», в костюмах української повстанської армії – вони розкажуть цікаві історичні факти, в тому числі про легенди із українських пісень, – говорить Вероніка Бабич.

Щоб стати учасником заходів, потрібно попередньо зареєструватися ТУТ. Для отримання детальнішої інформації можна телефонувати за номером: 063-280-85-32.

Обидва заходи організовано за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.