Потримати символ міста на долоні: вінницьку вежу відтворили на 3D-листівках

8:52
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницьку вежу відтворили на тривимірній листівці. Загалом ініціатива «Кишенькова країна» відтворила у своєму додатку та на листівках архітектурні надбання 24 регіонів України.

У Департаменті маркетингу міста та туризму повідомляють, що Вежа Артинова опинилась серед українських локацій, які відтворили на 3D-листівках. Ініціатива «Кишенькова країна» відтворила у своєму додатку та на листівках архітектуру з 24 регіонів України. Серед них є також Ластівчине Гніздо, яке розташоване у Криму, та руїни Донецького аеропорту.

– Тепер головний архітектурний символ Вінниці можна у буквальному сенсі потримати на долоні та захопити з собою на згадку, – йдеться у дописі.

 

Проєкт «Кишенькове Місто» реалізований компанією Skeiron за підтримки Українського культурного фонду. Завдяки проєкту можна не лише віртуально подорожувати Україною, а й мати сувеніри з кожного міста, чиї локації зображено на листівках. Для цього потрібно виконати декілька кроків:

  • завантажте застосунок Pocket City AR (Play Market (Android) за ЦИМ посиланням, а App Store (IOS) – ТУТ);
  • оберіть набір листівок, який хочете переглянути;
  • наведіть скан на листівку з набору;

Після цього на екрані телефону побачите 3D-модель цього об’єкта. Його можна роздивитися з різних ракурсів, прослухати аудіоісторію цієї пам’ятки, сфотографувати її чи записати відео.

Придбати листівки доповненої реальності також можна за посиланням ТУТ.

Читайте також: Вінницьку Вежу Артинова розмістять на туристичних листівках доповненої реальності. ФОТО, ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.