× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Порцеляна замість автомата: вінничанин-доброволець повернувся і створив власний бізнес

12:00
Автор: Юлія Плахтій

Вінничанин, який служив у АТО, повернувся до рідного міста та відкрив власну справу: тепер Тарас Якобчук разом із дружиною торгує посудом для закладів харчування.

Як повідомляє Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Вінницького ОЦЗ, до війни чоловік працював оператором на телебаченні, але коли на Сході розпочалися бойові дії – одразу пішов служити добровольцем.

Врешті, коли Тараса демобілізували, він повернувся додому та поділився із дружиною ідеєю щодо відкриття власної справи. Валентина його підтримала, адже сама мала досвід роботи у сфері торгівлі та мріяла про власний бізнес. Відтак родина тепер разом працює на себе.

Фото зі сторінки Тараса Якобчука

Відкрити власну справу подружжю допоміг Правобережний районний центр зайнятості Вінниці: там Тарасові запропонували взяти участь у програмі з працевлаштування демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО.

Відтак АТОвець пройшов навчання, написав бізнес-план на тему «Оптова торгівля порцеляновим посудом та миючими засобами», захистив його та врешті отримав 20 тисяч гривень на розвиток бізнесу.

Як зазначив сам Тарас Якобчук, працювати на себе нелегко, але приємно:

  • Навіть маленьку донечку доводиться брати з собою в офіс, аби не відриватися від роботи. Так що бізнес наш можна назвати «сімейним» , – говорить Тарас.

Загалом минулого 2017 року 105 безробітних вінничан відкрили власну справу за сприяння служби зайнятості: зокрема шляхом отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю. Серед цих 105 чоловік – 47 учасників АТО.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.