Понад 800 квартир Вінниці залишились без газу через хуліганство

14:08
Автор: Катерина Дядюк

У Вінниці невідомі перекрили засувку на газопроводі по вулиці Антонова, 13-в. На щастя, техногенної аварії не сталося, але без газу залишились 11 секцій багатоквартирного житлового масиву “Андора”, а це 847 квартир.

На сторінці АТ “Вінницягаз” у Фейсбуці повідомили, що це сталося в ніч на 5 листопада і зараз на місці працюють аварійники та поліція. У повідомленні також зазначили, що подібні самовільні втручання в роботу газорозподільної системи розцінюються як хуліганські дії та тягнуть за собою адміністративну відповідальність, а також відшкодування заподіяних збитків.

Над відновленням газопостачання масиву наразі посилено працюють бригади аварійно-диспетчерської служби АТ “Вінницягаз”. Однак, для відновлення подачі газу фахівці “Вінницягаз” мають потрапити у кожну квартиру, аби перевірити відсутність витоків. Це потребує часу та значних матеріальних затрат, – йдетьсь у повідомленні.  Втрати компанії на відновлення газопостачання складуть близько 40 тисяч гривень. Кожна квартира обладнана газовою плитою та котлом для опалення і підігріву води. На щастя, завдяки плюсовій температурі вдалося уникнути техногенної аварії.

В АТ “Вінницягаз” зазначили, що про факт самовільного втручання в роботу газопроводу повідомлені поліція та “Цілодобова варта”. Наразі встановлюють особи зловмисників .

Фото – зі сторінки АТ “Вінницягаз” у Фейсбуці