Поліція Вінниччини з кількома організаціями відправили речі першої необхідності для сотні дітей у звільнені міста і села

17:55
Become a Patron!

Ювенальні поліцейські Вінниччини в рамках акції «Від серця до серця» разом із благодійниками відправили у звільнені міста і села речі першої необхідності для сотні дітей.

Як повідомляє поліція Вінницької області, ювенальний поліцейський зі зведеного загону, який наразі несе службу у звільнених населених пунктах, відвідав кожну родину з дітьми. Він зібрав та передав перелік необхідних речей на рідну Вінниччину, а поліцейські та благодійники в свою чергу вже спрямували власні сили для збору допомоги. 

Загалом, за декілька днів для понад сотні дітей вдалось зібрати такі речі першої необхідності: теплий одяг, дитяче харчування, іграшки, ліки, засоби особистої гігієни та смаколики.

Поліцейські зведеного загону передали кожній дитині не лише речі, а й частинку свого серця. А діяли разом з громадськими організаціями «Рух заради життя» і «Народна територія щастя» та благодійною організацією «Я допомагаю дітям», – йдеться у дописі.

Відео про це можна переглянути за ЦИМ посиланням.

Фото – скріншоти з відео на сторінці поліції Вінницької області у Facebook

Читайте також: “ПЛІЧ-О-ПЛІЧ”: у Вінниці розпочинає роботу антикризовий хаб для активістів, громадських та благодійних організацій з окупованих територій

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.