Поліція відкрила кримінальне провадження через загибель безпритульних цуценят у Вінниці. ВІДЕО

13:54
Автор: Vежа
Become a Patron!

Чотирьох цуценят знайшли мертвими у підвалі лікарні ім. Ющенка. Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з тваринами. 

Із заявою до поліцейських звернулась волонтерка Світлана Пономар, розповідають у сюжеті UA: Вінниця. Жінка понад місяць підгодовувала чотирьох цуценят і саме вона виявила загибель тварин.

 

– В поліцію я прийшла, написала заяву, вони відкрили кримінальне провадження. Це було в п’ятницю і вони сказали, що будуть шукати хто винен, – розповідає жінка.

Жінка вважає, що цуценята загинули через те, що фактично були замурованими, адже коли вона вкотре прийшла їх погодувати, то помітила, що віконце до підвального приміщення було закладено великими цеглинами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Худі, товсті та більшість самок: скільки у Вінниці безпритульних собак і як їх ловитимуть. ГРАФІКА

Окрім пані Світлани, за цуценятами також наглядала пацієнтка лікарні Ольга Бабій, яка розповідає, що цуценята зникли раптово.

– У нас що залишилось після обіду – я виносила їм. У нас тут є спеціальна коробочка для них, я їх годувала і вони такі хорошенькі були, а де вони зникли я навіть не бачила.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Вінниччині – вісім проваджень за жорстоке поводження з тваринами

Завідуюча господарською частиною психоневрологічної лікарні ім. Ющенка Тамара Козленко запевняє, що знущатися над тваринами ніхто не мав наміру.

– Територія лікарні дуже велика. Ми зверталися у міську раду з питанням по відлову бродячих собак. До нас приїжджали їх відловлювати і у нас є лист-відповідь, що коли буде побудовано притулок, то будуть більше їх відловлювати. Але у нас великі підвали, а в підвалах знаходяться гризуни. Гризунів ми травимо. Можливо, собаки потрапили в підвал і з’їли цієї отрути.

В свою чергу активістка Світлана Пономар зазначає, що її мета в тому, аби люди звертали більше уваги на тварин та не займались вандалізмом. Зазначимо, що 8 листопада суд на Полтавщині засудив до шести років позбавлення волі чоловіка, що знущався над котом.