Погроми тривають: вінницькі активісти понищили техніку в черговій ігровій залі. ВІДЕО

19:19
Автор: Vежа
Become a Patron!

У четвер, 26 липня в районі Центрального ринку два десятки активістів здійснили чергову атаку на залу гральних автоматів, які вони вважають незаконними.

Цього разу мішенню стала зала гральних автоматів «Космолот». Як і в попередніх випадках, молодики із закритим обличчями швидко забігли до зали, розбили більшу частину ігрових автоматів, знищили кілька плазм та оперативно полишили місце пригоди. З нечислених відвідувачів закладу ніхто не постраждав, охорона «Космолоту» не намагалася зупинити нападників, а поліція – не встигла приїхати на виклик.

Нагадаємо, що напади на ігрові зали у Вінниці тривають з минулого року і стали систематичними: за цей час було розгромлено з півтора десятки ігрових закладів під різними брендами та різних власників. Жодного разу активісти не були затримані поліцією. Учасники нападів стверджують, що роблять це з ідеологічних міркувань, зокрема й тому, що вважають ігроманію небезпечною для нації та прирівнюють її до наркоманії.

Читайте також: “Ми готові проливати кров”: активіст, який атакує ігрові автомати у Вінниці, дав ексклюзивне інтерв’ю. ВІДЕО