«Подільська громада» оголосила конкурс проєктів «Разом – стійкіші» для медиків та освітян

14:18
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці Фонд громади «Подільська громада» оголосив експрес-конкурс проєктів «Разом – стійкіші» для медиків та освітян. Дедлайн подачі заявок триватиме до 30 березня. 

Як повідомляє Фонд громади «Подільська громада», мета конкурсу – підтримати медиків та освітян Вінницької громади, фінансуючи їхні проєкти, котрі спрямовані на покращення робочої діяльності.

Так, серед тематичних пріоритетів проєктів: адаптація до мінливих умов робочого процесу в умовах війни, підвищення кваліфікації, посилення стресостійкості та особистого ресурсу, покращення взаємодії з клієнт(к)ами або учнівством/вихованцями.

До участі в конкурсі запрошуються медики та освітяни, тобто працівники/ці неприбуткових організацій (медичних установ, закладів освіти). Для цього потрібно:

– розгорнуто заповнити аплікаційну форму, зокрема описати проєкт, його цінність для цільової аудиторії, мотивацію участі

– чітко й детально сформувати перелік витрат.

Зазначено, що саме на основі аплікаційних форм конкурсна комісія визначить проєкти, які отримають грантову підтримку.

Загальний грантовий пул складає 100 000 гривень. Водночас, фінансування одного проєкту не може перевищувати 10 тисяч гривень. Якщо проєкт передбачає придбання приладдя або обладнання, то має бути надано гарантійний лист від закладу, де працює заявник/ця. Там мають вказати про готовність прийняти речі на баланс через акт приймання-передачі.

Попередньо відомо, що переможців оголосять 3 квітня, а реалізація проєктів триватиме з 7 по 30 квітня. 

Щоб дізнатись більше інформації, можна зв’язатись з організаторами конкурсу за номером телефону – 097 61 311 51, через соціальну мережу Фейсбук або за допомоги електронної пошти – [email protected].

Експрес-конкурс проєктів «Разом – стійкіші» реалізується в межах проєкту «Екстрена підтримка фондів громад» у рамках Угоди між Фондом Ч.С. МОТТА та ГО «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».

Фото – зі сторінки Фонду громади «Подільська громада» у Facebook

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.