Податківці Вінниччини викрили схему злочинного експорту товарів вартістю понад мільярд гривень

15:28
Автор: Vежа
Become a Patron!

Податківці Вінниччини викрили схему незаконного експорту товарів вартістю 1,1 мільярд гривень. 

Податківці спільно з ГУ ДФС у Вінницькій області викрили схему експорту сільгосппродукції закордон без підтвердження права власності на зазначений товар. Виявили операції, які можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом. Про це повідомляє пресслужба Державної податкової служби України.

– З’ясувалося, що посадові особи суб’єкта господарювання приховали джерело походження сільськогосподарської продукції загальною вартістю майже 1,1 мільярд гривень, яка надалі була реалізована за межі митної території України, – йдеться у повідомленні.

Нині відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 366 КК України. Слідчі дії тривають.

У ч. 2 ст. 366 КК України передбачена кримінальна відповідальність за вчинення службового підроблення, якщо воно спричинило тяжкі наслідки — матеріальні збитки, що у двісті п’ятдесят і більше разів перевищують неоподаткований мінімум доходів громадян. За такий злочин передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 4250 до 12 750 грн).