Почався прийом заявок на конкурс сучасного мистецтва імені Натана Альтмана

16:04
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У Вінниці відбудеться Всеукраїнський конкурс у сфері сучасного візуального мистецтва імені Натана Альтмана. Молоді художники можуть подавати заявки до 16 листопада.

Про це на сторінці проекту у Фейсбук повідомив його куратор Олександр Никитюк. Як і раніше, головними вимогами до робіт традиційно залишаються актуальність, інноваційність та креативність, а також вік до 35 років.

Які роботи перемогли минулого року, можна переглянути у матеріалі:  “Голодомор” та “Прагнення до іншого”: у Вінниці обрали переможців конкурсу імені Альтмана. ФОТО

 

 

Бажаючим взяти участь у цьому конкурсі цього року, потрібно надіслати заявку на електронну скриньку: [email protected] Дедлайн – 24:00 година 16 листопада.

“Заявка” має містити:
– фотографії, або ескізи пропонованого проекту;
– короткий опис (назва, концепція, матеріали виконання, та в чому полягає іноваційність проекту),
– відомості про учасника (вік, місце проживання, освіта, творчий досвід).

 

 

У повідомленні йдеться, що після того, як митці надішлють заявки на участь, експертна рада визначить 10 кращих проектів, і вже 28 листопада ці проекти презентують в Культурному центрі “Галерея ХХІ”. Також відомо, що будуть відзначені 1, 2, і 3 місця в номінаціях: актуальність, інноваційність, креативність.

Телефон для довідок: (096) 568 14 11.

Конкурс впроваджують: Департамент культури Вінницької міської Ради, ГО “Лабораторія актуальної творчості”, ГО “Ліга розвитку мистецтва”, Культурний центр “Галерея ХХІ” (Вінниця) , “Асооціація артгалерей України” (Київ), Харкiвська мунiципальна галерея та партнери – галереї і арт інституції інших міст України.

Фото – з архіву Vежі

Читайте також: У Вінниці оголосили фіналістів конкурсу візуального мистецтва імені Натана Альтмана

Читайте також: Вареники з кров’ю та патраний символ християнства: у Вінниці відкрилася виставка сучасного мистецтва ім. Альтмана  

Читайте також: «Гуцулозавр карпатський» переміг на конкурсі Натана Альтмана у Вінниці. ФОТО, ВІДЕО  

Читайте також: Натан Альтман: художник з Вінниці, який розпочав «ленініаду»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.