Міський голова розповів, як триває будівництво мережі каналізації на Старому місті. ФОТО

11:31
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці триває масштабний проект з каналізування мікрорайону на Старому місті. Він охоплює 11 вулиць та провулків квартального комітету «Добробут».

Робітникам необхідно збудувати нову мережу каналізації та три насосні станції, а роботи виконують у декілька етапів, повідомляють на сторінці міського голови Сергія Моргунова.

Наразі вже проклали 3,1 км самопливної та напірної мереж каналізації на вулиці та провулку Привокзальному, вулицях Хуторянській та Федорова. Крім того, встановили каналізаційно-насосну станцію на вулиці Кутузова й тут також триває будівництво самопливної мережі водовідведення. Робітники проклали вже майже пів кілометра трубопроводів.

– Вінничани, які живуть у цьому мікрорайоні, матимуть можливість за бажанням підключитися до централізованої системи за програмою співфінансування. А це — близько 900 будинків, — йдеться у дописі міського голови. — Каналізування приватного сектору за сучасними технологіями – один із напрямів муніципальних інвестицій, передбачених для розвитку громади на наступне десятиліття. Це відповідає цілям Стратегії 3.0, будемо рухатись у цьому напрямку далі.

 

Фінансують будівництво з бюджету громади. Також цей проект отримав підтримку з обласного фонду охорони природного навколишнього середовища.

Фото з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

Читайте також: У Вінниці завершили цьогорічний етап прокладання каналізації на Кореї та Старому місті

Читайте також: На Старому місті відновили роботи з будівництва каналізації. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.