“Плекаємо сад”: вінницький школяр переміг у Всеукраїнському конкурсі з садівництва. ВІДЕО

21:06
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Дев’ятикласник Артем Якупов здобув перемогу у Всеукраїнському конкурсі “Плекаємо сад”. Хлопець займався дослідженням, роблячи обрізку яблунь та слідкуючи за врожаєм два роки.

Сюжет про школяра опублікував телеканал “Віта”.

У сюжеті розповідається про чотирнадцятирічного Артема Якупова, дослідження якого стало найкращим з поміж 70 робіт у Всеукраїнському конкурсі “Плекаємо сад”. Артем почав вивчати догляд за плодовими у яблуневому саду дідуся, а наразі й сам може навчити інших.

Павло Мигун, керівник гуртка “Юні садівники” обласної станції юних натуралістів, вихованцем якого є Артем, розповідає, що саме дослідження тривало два роки, і отримавши позитивні результати вони вирішили презентувати свою роботу на конкурсі.

Наразі юнак розповідає, що ця робота більше для “душі” і він встиг висадити вже більше сотні різних дерев:

Ми зараз стараємося відродити старі сорти яблук, які майже не бояться ні хвороб, ні різних шкідників, які бувають на них. Я б не сказав, що це дуже складна робота, але ти відпочиваєш, дихаєш свіжим повітрям. Це потрібно любити, – додає юний садівник.

Фото та відео – https://vitatv.com.ua/

Читайте також: Підрахунок і “Кубик Рубіка”: школяр з Вінниччини вразив суддів “Україна має талант” математичними здібностями. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.