Підрахунок і “Кубик Рубіка”: школяр з Вінниччини вразив суддів “Україна має талант” математичними здібностями. ВІДЕО

16:35
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

15-річний Антон Васалатій з Вінницької області у п’ятому випуску популярного телешоу “Україна має талант” вразив суддів своїми математичними здібностями. За допомогою автоматичного генератора математичних завдань юнак швидко давав правильні підрахунки, чим заслужив чотири “так” від суддів проєкту.

Як ідеться у відеосюжеті телепрограми “Україна має талант” телеканалу “СТБ”, дев’ятикласник Антон Васалатий з Козятина – юний геній з усного математичного розрахунку.

Я беру участь у різнопланових олімпіадах та конкурсах математичних. Три рази представляв Вінницьку область на чемпіонаті України з усного рахунку, – розповідає у сюжеті хлопець.

Антон хоче стати науковцем та принести користь науковій галузі України й вирішив взяти участь в телешоу, аби популяризувати науку.

Під час свого виступу юнак усно робив математичні розрахунки з найрізноманітнішими числами, які йому на екрані монітора генерувала програма. При цьому відповіді були надзвичайно швидкими та правильними. А щоб ускладнити собі завдання, хлопець при цьому складав головоломку “Кубик Рубіка”.

 

 

Опісля свого виступу судді також задавали школяру різноманітні завдання з математичного підрахунку, з якими він вдало впорався, чим заслужив чотири “так” від суддів телепрограми.

 

 

Відео та скріншоти – з youtube-каналу “СТБ”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.