Планувала шукати прихисток в церкві: зниклу з двома дітьми жінку розшукали у Вінниці

13:53
Автор: В'ячеслав Луцков

Зниклу позавчора жінку з двома малолітніми доньками знайшли у центральному парку Вінниці. Як виявилося, жінка пішла з дому через релігійні переконання та планувала шукати прихистку в церкві.

Про це повідомляється на сайті ГУНП у Вінницькій області.

Нагадаємо, 1 червня, близько 14:00 32-річна жителька села Васютинці Барської територіальної громади пішла з дому зі своєю трирічною донькою Аліною та п‘ятимісячною Дариною. Того ж дня, близько 22:00 до поліції звернулась мама жінки – з проханням допомогти знайти доньку та онучок.

Як повідомляють в поліції, телефона при собі жінка не мала. За словами заявниці, через релігійні переконання її дочка мала наміри жити при церкві, і весною цього року вона вже йшла з дому та їхала до Києва.

– …Орієнтування про зниклу жінку та її дітей надіслали усім територіальним підрозділам поліції Вінниччини та сусідніх областей, орієнтовано на їх розшук усі патрульні екіпажі поліції. Інформацію про зниклих розмістили у соцмережах та групах у мобільних додатках.

2 червня до поліції зателефонувала вінничанка та повідомила, що у центральному міському парку обласного центру на лавці вона бачила схожу жінку з дітьми, як у повідомленні про розшук у соцмережах. На місце прибув черговий екіпаж групи швидкого реагування роти особливого призначення поліції.

Під час спілкування з’ясувалось, що, пішовши з дому, жінка поїхала в обласний центр, переночувала в готелі та збиралась шукати прихистку в церкві, – йдеться в повідомленні.

Вказується, що зрештою поліцейські забрали жінку з дітьми у відділення поліції, зателефонували її рідним, які невдовзі забрали її та дітей додому.

Фото – ГУНП у Вінницькій області
На головному фото – розшукувані з поліцейським відділення поліції №1 Жмеринського РВП