«План А»: у Вінниці навчатимуть, як надавати домедичну допомогу і діяти під час надзвичайних ситуацій

15:29
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці наступного тижня відбудеться тренінг про те, як орієнтуватися та діяти під час надзвичайних ситуацій. Заняття влаштують працівники служби з надзвичайних ситуацій та представники Червоного Хреста.

Як ідеться в анонсі, заняття відбудеться 26 січня, в наступну середу, в молодіжному центрі “Квадрат” (вулиця Театральна, 15). Початок – о 15:00.

На заході можна буде дізнатися про те, що таке “тривожна валіза” та як її збирати, як надавати домедичну допомогу та якою має бути поведінка під час надзвичайної ситуації.

– Існує така думка, що ми живемо у світі, у якому насправді не орієнтуємося. Бо не знаємо, як поводитися, якщо банкомат не видав гроші; що буде, коли магазини зачинять на тиждень; що пити у разі відсутності в крані води; і куди бігти, як поводитися, якщо трапилась якась біда — травма, катаклізм тощо. Військові можуть про себе подбати – їх цьому вчили. Як бути цивільним, звичайним людям? Що робити? І найголовніше – що з собою брати?

На всі запитання відповідатимуть фахівці Головного управління ДСНС України у Вінницькій області та Червоного Хресту Вінницької області. Зустріч передбачає практичні завдання.

Вхід безкоштовний, реєстрація за ЦИМ посиланням.

Додамо, в Україні створили брошуру з практичними порадами, як діяти у разі надзвичайної ситуації або війни.

Головне фото – Факти

Читайте також: У вінницькому “Veteran Hub” відбудеться марафон-перегляд фільмів про оборону Донецького аеропорту

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.