У вінницькому “Veteran Hub” відбудеться марафон-перегляд фільмів про оборону Донецького аеропорту

9:26
Автор: Богдан Будай
Become a Patron!

У Вінниці в суботу, 22 січня, на базі “Veteran Hub” відбудеться марафон-перегляд фільмів про оборону Донецького аеропорту. В програмі – три тематичні фільми, присвячені обороні ДАПу, яка тривала з вересня 2014 року до 22 січня 2015 року.

Як йдеться в анонсі події на Facebook, кіномарафон триватиме з 14:00 до 19:00.

Глядачам транслюватимуть:

14:00 – “Добровольці Божої чоти”. Це документальна стрічка Леоніда Кантера. Тут зібрані історії бійців та бійчинь добровольців, котрих одного дня об’єднала війна.

(трейлер)

15:45  – “Трохи нижче неба”. Фільм Руслана Горового розповідає історії чотирьох воїнів, які загинули, захищаючи аеропорт.

(трейлер)

17:00 – “Кіборги”. Стрічка авторства режисера Ахтема Сеїтаблаєва є художньою розповіддю про оборону ДАПу. В центрі подій – українські військові, які вже 4 місяці стримували атаки ворога і до яких приєднується група добровольців.

(трейлер)

Адреса “Veteran Hub” у Вінниці – вул. Восьмого березня, 29.

Задля участі в марафоні-перегляді обов’язковою є реєстрація. Зареєструватися можна за ЦИМ посиланням. Також в “Хабі” нагадують, що Вінниця наразі перебуває у “жовтій” зоні карантину. Відтак, аби потрапити у “Хаб”, необхідно мати з собою свідоцтва про вакцинацію або одужання, або негативні результати ПЛР-тесту, зробленого за 72 години до події. З повним переліком документів можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.

Veteran Hub – це організація у Вінниці, яка була створена за підтримки IREX та Державного департаменту США у рамках Програми реінтеграції ветеранів, що надає безкоштовні послуги юридичної допомоги, консультації ветеранам щодо працевлаштування та інших питань.

Фото – з анонсу події на Facebook, відео – з YouTube-каналів “UFD Independent Films”, Руслана Горового та Леоніда Кантера

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.