Підсилення забезпечення військової частини і правоохоронців: рішення Вінницької міськради

18:00
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці внесли зміни до Комплексної правоохоронної програми на 2022-2024 років. Ними передбачається підсилення матеріально-технічного забезпечення Вінницької частини Нацгвардії України 3008, спецавта для патрульних та додаткове фінансування на продовження реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Як повідомляє Вінницька міська рада, за словами міського голови Сергія Моргунова, щодо нацгвардійців, йдеться про спрямування коштів на закупівлю 26 коліматорних прицілів та автомобіля для перевезення спецконтингенту.

Крім цього, кошти виділять на придбання трьох автомобілів для патрульної служби. Зокрема міський голова наголосив на важливості старту проєкту «Поліцейський офіцер громади». Наразі йдеться про ремонт приміщень.

У поліцейських станціях працюватимуть дільничні, які тісно комунікуватимуть із мешканцями громади. Зазначено, що території ВМТГ працюють три шерифи.

Поліцейські офіцери постійно живуть у громаді та спілкуються з людьми, знають кожного в обличчя, їх проблеми та потреби. Відтак, швидко реагують на запити, зміну оперативної ситуації, виявляють чужинців (з метою попередження можливих диверсій) та правопорушників. А також дбають про публічну безпеку в цілому. Тобто виконують надзвичайно широке коло завдань», – каже директорка департаменту правової політики і якості Вінницької міської ради Людмила Григорук.

Нагадаємо, у Вінниці планують створити десять поліцейських станцій. 7 липня під час сесії міської ради, депутати підтримали рішення та виділити кошти на ремонт приміщень для таких пунктів. На службу у станціях заступлять 60 офіцерів громади.

Фото – vechirniy.kyiv.ua

Читайте також: У Вінниці створять десять поліцейських станцій

Читайте також: У Вінниці побудують протирадіаційні укриття у шести школах

Читайте також: П’ять мільйонів на Сумщину та створення Фонду підтримки ЗСУ: рішення під час сесії Вінницької міськради

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.