Підприємці Вінниччини можуть виграти грант на власну справу

10:17
Автор: Vежа
Become a Patron!

Молоді підприємці, які мають гарну бізнес-ідею, але не мають грошей на її втілення, можуть отримати грант на реалізацію своїх планів. Фінансування отримають з обласного бюджету. Наразі розпочався прийом заявок від підприємців-початківців на участь у конкурсі бізнес-планів.

У 2019 році у Вінницькій області продовжать надавати фінансову підтримку стартапам за рахунок коштів обласного бюджету, повідомляють на сайті облдержадміністрації. Конкурс бізнес-планів дає можливість новим підприємцям отримати бюджетний грант та розпочати власну справу або розширити бізнес.

Конкурс бізнес-планів для підприємців-початківців проводиться відповідно до розпорядження голови Вінницької ОДА Валерія Коровія, в рамках  Плану дій реалізації  Стратегії  розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області до 2020 року.  Виконавчим адміністратором конкурсу є громадська  організація “Спілка підприємців “Стіна”.

Переможці конкурсу з найкращими бізнес-ідеями отримають безповоротну фінансову допомогу за рахунок коштів обласного бюджету. Зокрема,

– до 50 тисяч гривень – на реалізацію бізнес-планів у різних сферах діяльності незалежно від  місцезнаходження;

– до 80 тисяч – реалізація бізнес-планів у різних сферах діяльності, однак лише у сільській місцевості;

– до 100 тисяч – реалізація бізнес-планів, які передбачають співфінансування у розмірі не менше 30% від усієї суми гранту.

У конкурсі бізнес-планів можуть взяти участь як юридичні особи, так і фізичні особи-підприємці, які зареєстровані та здійснюють свою підприємницьку діяльність у Вінницькій області не більше  двох років. Також позмагатися за грант можуть громадяни України віком від 18 років, які зареєстровані у Вінницькій області, але поки що мають лише намір розпочати власний бізнес.

Конкурс грантів буде проводитися у три етапи. Перший етап триватиме з 11 березня по 19 квітня – це проведення реєстрації он-лайн заявок Учасників Конкурсу. Другий етап відбуватиметься з 22 квітня по 17 травня, у цей період для учасників конкурсу влаштують декілька семінарів-консультацій з підготовки, написання та оформлення бізнес-планів. Також відбуватиметься прийом бізнес-планів на участь у конкурсі. Під час третього етапу, який триватиме з 20 по 31 травня конкурсна комісія визначить переможців, які отримають фінансову підтримку.

При визначенні переможців конкурсна комісія звертатиме увагу на обґрунтованість ідеї та бізнес-проекту; прогнозований обсяг прибутку та рентабельність виробництва або надання послуг; кількість робочих місць, які планується створити та рівень середньомісячної заробітної плати; прогнозований обсяг надходжень до бюджету від сплати податків, зборів, а також строк окупності проекту.

Перелік документів для участі в конкурсі можна знайти за посиланням ТУТ.