Підприємство на Вінниччині потрапило в «антирейтинг» найбільших забруднювачів повітря

18:08
Автор: Олеся Яненко

«Ладижинська ТЕС» на Вінниччині знову потрапила в український топ-20 підприємств, що найбільше забруднюють довкілля.

Як повідомляє Міністерство енергетики та захисту довкілля України, рейтинг підприємств-забруднювачів України за 2018 рік був складений без урахування суб’єктів господарювання, розташованих на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим,м. Севастополя та частині території Донецької та Луганської областей.

Відтак, відокремлений підрозділ «Ладижинська ТЕС» ПАТ «ДТЕК Західенерго», що розташовується у Тростянецькому районі на Вінниччині, потрапило до рейтингу «ТОП-20 найбільших забруднювачів повітря», посівши у ньому десяте місце.

Обсяг викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря “Ладижинського ТЕС” за 2018 рік становить 72,288 тисяч тонн, за 2017 рік такий показник складав 94,154 тисяч тонн забруднюючих речовин.

У повідомленні додають, що з двадцяти об’єктів, які викидають найбільше забруднюючих речовин в атмосферне повітря, сім – розташовані у Дніпропетровській області, п’ять – у Донецькій, два – у Запорізькій, та по одному підприємству у Івано-Франківській, Львівській, Луганській, Черкаській, Вінницькій, Київській областях.

Нагадаємо, що у 2017 році «Ладижинська ТЕС» посіла восьме місце серед об’єктів України, які викидають найбільше забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Зокрема, як ми повідомляли раніше, Державна екологічна інспекція у Вінницькій області готувала судовий позов до Ладижинської теплоелектростанції через недопущення інспекторів ВДЕІ на планову перевірку.

Також нагадуємо, що у серпні на Ладижинській ТЕС сталось пошкодження димососу, а в січні минулого року через аварію на ТЕС відбулось зруйнувався енергоблок.

Головне фото: lenergo.dtek.com